Ebonite Junior Masters
Ebonite Junior Masters Västervik 2009
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
 
KOMMENTAR: När kommer sammanställningen upp???  [skriv] [läs]
 

TOTALA KVALRESULTAT FLICKOR

<< Tillbaka    SKRIV UT DENNA SIDA


 
NAMN
 
KLUBB
 
BÄSTA
RESULTAT
 
1. Gustavsson, Sofie   Gymnastik o IF Fram   1304 Right-handed
2. Nordström, Sofia   Rigel BK   1251 Right-handed
3. Thillmar, Louise   BK Örnen   1239 Right-handed
4. Lindström, Cathrine   BK Calluna   1238 Right-handed
5. Larsson, Liz   B-K Eva   1230 Left-handed
6. Jatko Lundberg, Elaine   BK Högland   1229 Right-handed
7. Grape, Kim   BK Biet-Finesse 95   1228 Right-handed
8. Lundahl, Rebecca   BS Chic   1224 Left-handed
9. Björklund, Lisa   Team X-Calibur   1224 Right-handed
10. Ljungkvist, Felicia   Team Ystad BK   1219 Right-handed
11. Johansson, Emma   SBC   1214 Right-handed
12. Jonasson, Hanna   BK Thule   1214 Right-handed
13. Pettersson, Alexandra   BK Örnen   1210 Right-handed
14. Jonasson, Sandra   BK Cahoot   1203 Right-handed
15. Kiiskinen, Susanna   B-K Eva   1200 Right-handed
16. Erikhans, Sofia   Arlövs BK   1199 Right-handed
17. Asklund, Nathalie   SOIK Hellas   1196 Right-handed
18. Eriksson, Otilia   BK Dimico   1182 Left-handed
19. Andersson, My   IFK Borgholm   1179 Right-handed
20. Norell, Sandra   BK Tuve Tjejerna   1178 Right-handed
21. Lind, Matilda   BK Trolle   1177 Right-handed
22. Gullberg, Madelene   BS Hässle   1174 Right-handed
23. Danielsson, Matilda   Vimmerby BK   1165 Right-handed
24. Linderoth, Josefine   Spader Dam   1165 Right-handed
25. Lorensson, Caroline   Team X-Calibur   1159 Right-handed
26. Gustafsson, Sandra   BK Cahoot   1156 Right-handed
27. Rundgren, Linnea   B-K Eva   1151 Left-handed
28. Hultgren, Matilda   BK Merci   1150 Left-handed
29. Hällgren, Lina   BK Domino   1147 Left-handed
30. Håkansson, Ida   BK Cahoot   1146 Right-handed
31. Resin, Malin   Spader Dam   1137 Right-handed
32. Wåhlander, Linn   BK Merci   1133 Right-handed
33. Andersson, Elin   B-K Eva   1131 Right-handed
34. Svensson, Sandra   BK Trossö   1130 Right-handed
35. Schöning, Anna   Bollnäs BC   1125 Right-handed
36. Kriatiansson, Rebecka   BK Domino   1121 Right-handed
37. Risberg, Rebecca   BK Hulingen   1111 Right-handed
38. Danielsson, Evelina   Vimmerby BK   1107 Right-handed
39. Kiiskinen, Christina   BK Kaskad   1104 Right-handed
40. Thell, Viktoria   Team Växjö BC   1102 Right-handed
41. Sköld, Ronja   BK Friends   1095 Right-handed
42. Steén, Amanda   Team Alingsås BC   1092 Right-handed
43. Hedén, Josefin   BK Dimico   1087 Right-handed
44. Lindberg, Janina   BK Merci   1075 Right-handed
45. Elfström, Lina   Sundbybergs IK   1071 Right-handed
46. Westerdahl, Jenny   BK Merci   1064 Right-handed
47. Asplund, Sabina   BK Högland   1061 Right-handed
48. Lundgren, Emelie   BK Team Trollhättan   1058 Right-handed
49. Johansson, Jennifer   BK Accic   1045 Left-handed
50. Hagman, Emma   BK Flax   1040 Right-handed
51. Pettersson, Sofia   Hammarby IF BF   1025 Right-handed
52. Jonsson, Paulina   BK Team Trollhättan   994 Left-handed
53. Thorstensson, Maria   BK Högland   940 Right-handed

 =  Högerhänt
 =  Vänsterhänt
  Meriq AB